نوید افتتاح فاز یک مجتمع سرطانی صالح پور در نشست خبری مجمع خیرین سلامت لارستان

درمان و مراقبت از نوزاد ١١ ماهه بدسرپرست در بیمارستان لار
۱۷ مرداد ۱۳۹۷
تجلیل از خبرنگاران در سومین نشست خبری دانشکده علوم پزشکی لارستان
۱۸ مرداد ۱۳۹۷

نوید افتتاح فاز یک مجتمع سرطانی صالح پور در نشست خبری مجمع خیرین سلامت لارستان

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت لارستان، بعدازظهر سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، همزمان با سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار، نشست خبری مجمع خیرین سلامت لارستان برگزار شد.
در این نشست خبری، که با حضور مدیر مسئول و خبرنگاران خبرگزاریهای لار، اوز و جویم برگزار شد، منصور محتاجی رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت لارستان، توضیحات مفصلی در باب تاریخچه، اهداف و گستره خدمات مجمع خیرین سلامت ارائه و ضمن توضیح چارت سازمانی مجمع خیرین جهت اطلاع بیشتر خبرگزاریها، تعداد پروژه های در حال ساخت خیرین و روند احداث پروژه ها را شرح داد.
وی با تاکید بر نقش ارزنده و پررنگ خیرین در عرصه بهداشت و درمان لارستان، نیک اندیشان لارستانی را حامی و همراه دانشکده علوم پزشکی خوانده و از افتتاح فاز اول مجتمع سرطانی مرحوم صالح پور در هفته آینده خبر داد.
مریم فزونی مدیر اجرایی مجمع خیرین سلامت لارستان با تاکید بر همراهی و هم مسیر شدن بیشتر خیرین با اهداف و نیازمندیهای دانشکده علوم پزشکی در سالهای اخیر، دلیل این توازن و همکاری مفید را حضور ساختاری دلسوز و نظام مند چون مجمع خیرین سلامت دانست و خدمات ارائه شده و همچنین برنامه های آتی این مجمع را شرح داد.
قرار گرفتن خیرین در چالش های اداری و نوع رفع این مشکل، روند طولانی شدن خرید دستگاه مرکز رادیوتراپی مرحوم صالح پور، احداث درمانگاه ویژه افاغنه توسط خیرین، روند احداث پردیس دانشکده علوم پزشکی، استفاده از نیروهای جوان و پرانرژی در هیئت امنای مجمع خیرین سلامت، سیاستهای آتی مجمع در جذب خیرین و امکان داشتن مکانی ثابت جهت برگزاری بازارچه خیریه نیکان، از جمله سوالات و مواردی بود که توسط خبرگزاریهای حاضر در جلسه مطرح و توسط دکتر کیانی لاری و آقای محتاجی پاسخ داده شد.
در پایان جلسه از خبرنگاران و مدیر مسئولان خبرگزاریهای حاضر در نشست خبری تجلیل و تقدیر به عمل آمده و هدایایی جهت یادگاری و تبریک روز خبرنگار، به این عزیزان اهدا شد.

سمیه قنبری
سمیه قنبری
روابط عمومی مجمع خیرین سلامت و حوزه مشارکت اجتماعی دانشکده علوم پزشکی.خبرنگار هفته نامه صحبت نو و نشریه قدمگاه ghanbary6787@jmail.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس خرید هاست طراحی سایت