امدادرسانی به ۴١٢ نفر در نیمه اول ماه رمضان توسط تکنسین های اورژانس ١١۵ لارستان

لارستان باید به قطب درمانی منطقه تبدیل شود
۱۳ خرداد ۱۳۹۷
اورژانس 115 لارستان
آمادگی کامل مرکز اورژانس ۱۱۵ لارستان جهت پوشش امدادی راهپیمایی روز جهانی قدس
۱۶ خرداد ۱۳۹۷

امدادرسانی به ۴١٢ نفر در نیمه اول ماه رمضان توسط تکنسین های اورژانس ١١۵ لارستان

سر در اورژانس

مسعود حاجی رجبی مدیر مرکز اورژانس ۱۱۵ لارستان اظهارداشت: در نیمه اول ماه مبارک رمضان تعداد ۴۰۷ ماموریت توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ انجام شده که در مجموع به ۴۱۲ نفر از همشهریان و مسافرین خدمات پیش بیمارستانی ارائه گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی لارستان، رئیس مرکز در تکمیل این خبر افزود: در مجموع ماموریت‌های ثبت شده به ۳۴۷ بیمار غیر تصادفی و ۶۰ بیمار سوانح ترافیکی امدادرسانی شده که بر حسب لزوم ٢ مورد از آن با اورژانس هوایی و مابقی با اورژانس زمینی ارائه خدمت انجام شده است.

🔻حاجی رجبی با بیان این نکته که ماموریت های اورژانس ۱۱۵ در ماه مبارک رمضان در طول شبانه روز به حوالی زمان افطار و بعد از افطار تا سحر تغییر پیدا کرده گفت: معمولا از ساعات ابتدایی روز و تا قبل از افطار تعداد ماموریت ها نسبت به سایر ایام سال کاهش نسبی دارد اما این کاهش در ۴۵ دقیقه قبل از افطار واز حدود یک ساعت بعد از آن تا حوالی سحر، افزایش چشمگیری می یابد.

🔻رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی لارستان اذعان داشت: اکثر ماموریت های اورژانس در ساعات قبل از افطار، شامل سوانح ترافیکی خصوصا برای موتورسوارها است که اغلب به خاطر تعجیل و شتاب در رانندگی، سرعت بالا، سبقت غیرمجاز و عدم رعایت قوانین رانندگی است.

🔻رئیس مرکز اورژانس۱۱۵ در ادامه افزود: درساعات بعداز افطار علاوه بر تصادفات، بیماران داخلی، قلبی، تنفسی سهم بیشتری از ماموریت‌ها را به خود اختصاص می‌دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس خرید هاست طراحی سایت